אמן חושים

להיות אמן חושים זו חוויה מדהימה המתבטאת בדחיפת הגבולות היצירתיים שלי כאיש מקצוע בתחום הקסמים, הטלפתיה והמנטליזם, ולהגיע, בכל פעם מחדש, לשיאים חדשים של הופעה והיעלמות, במהלך המגעים שלי עם הקהל.

במותג הייחודי שלי כאמן חושים, אני משלב פסיכולוגיה ומיומנויות מתוחכמות שונות של תצפית כדי ליצור אשליה של חוש שישי. המופע משלב טלפתיה וקריאה נפשית, וההשתתפות במופע תאפשר לכם ליהנות מחוויה שלא דומה שום תחושה אחרת בעולם. זה החיבור בינינו, המתבצע ברמה העמוקה ביותר.

 

האם אמני חושים נולדים עם יכולות אלו או שהם לומדים ומתאמנים?

זהו תחום מורכב ביותר, אבל עם מחקר, ניתן ללמוד את היסודות הבסיסיים של אמנות החושים, ובאמצעות השקעת הזמן הדרוש ללמידת יסודות התחום, הצופים יכולים להעריך ולהתרשם מהניואנסים הרבים של האמנות והמדע.

מניסיון הקריירה שלי, אני יכול להגיד לכם שעל מנת להיות אמן חושים יש צורך בלמידה המקיפה את התחום, אך זו אינה מספיקה, אם אין לכם את היצירתיות, הכישרון הטבעי, והרצון לחדש ולהתקדם כל הזמן. בדומה לרוב המאמצים המקצועיים ביותר, זה לוקח שנים של תרגול על מנת להשיג מיומנות ואמינות.

 

וכן. אין שום דבר אחר שדומה לאמנות חושים

אין בעולם שום דבר שיכול להחליף את החוויה, המשוב הנדהם מהקהל ותחושת ההישג והסיפוק האישי הנובע מאינטראקציה חוזרת עם אנשים, ולמידת מאפייניהם. באופן מפתיע, המופע מאפשר לאמן חושים ללמוד אנשים כל הזמן, להבין מה מניע אותם, מה אומרת שפת הגוף שלהם, המבט בעיניהם, ולתרגם הכול למופע מרתק, מסעיר ומרגש.

כמעט כל חלק במופע של איתי התופעה משלב את הקהל, מאופיין בהומור וכרוך במיצגים שיגרמו לכם להשתאות, לצחוק, ליהנות ולהתרגש מהתוצאה הסופית. אם אתם מחזיקים בדעה לפיה אמן חושים שונה מכל אמן או איש מקצוע אחר, אתם לא יכולים להיות צודקים יותר.

אבל יש עוד המון בתחום הזה שלא הכרתם, שיגרום לכם לחשוב מחדש על מערכת האמונות שלכם, ובעיקר לרצות לראות עוד.

 

רמות אחרות של אמנות חושים

במהלך מופע אמן חושים, אדם בקהל מתבקש לחשוב על משהו, ואמן החושים מתאר לו על מה חשב, לתדהמת המתנדב. מיצג מסוג זה מתבצע בתרחישים שונים ומיצגים מרהיבים שאני עורך לאורך המופע.

שמי איתי, והכינוי שקיבלתי מדודו טופז ז"ל לפני שנים היה: התופעה. אני עוסק באמנות חושים באופן שלוקח את התחום הזה לרמות אחרות של כושר מחשבה וביצועים. המופע הופך כל אירוע והופעה לייחודי, כזה שלא תפסיקו לדבר עליו. אם אתם מתכננים אירוע, ומבקשים לעצב ולתבל אותו במופע מרהיב, מרתק וחדשני, הזמינו את המופע והתכוננו לחוויה של פעם בחיים.

 

בשורה התחתונה: בואו לחזות בעצמכם בבלתי אפשרי

המופע של איתי התופעה מיועד לאירועים מסוגים שונים, כולל אירועים עסקיים או משפחתיים, והוא מתאים למבוגרים בלבד, למרות שבחלק מהמקרים, במיוחד באירועים משפחתיים, גם ילדים נוכחים בו.

המופע כולל תקשורת משעשעת, וירטואוזיות, שיתוף הקהל בתרגילים מדהימים, ועוד הפתעות רבות. אתם מוזמנים לחזות בבלתי אפשרי, במו עיניכם.

יצירת קשר מהירה

גלילה לראש העמוד