אמן טלפתיה

קריאת מחשבות, קריאה נפשית, ראייה רוחנית או טלפתיה הם המונחים החלים על שדה מסוים של קסמים, שבו קוסם רוכש ידע בשיטה מסתורית וייחודית, בתהליך העברת מחשבות של אחר למחשבות שלו.

מאמר זה דן בצורה הפשוטה ביותר של קריאה נפשית, ומספק מושג לגבי אחת משיטות אמנות האשליות הגדולות והמורכבות ביותר: טלפתיה.

איך טלפתיה שונה מקסמים רגילים?

קודם כל, אין דבר כזה 'קסמים רגילים'. כל מופע קסמים הוא הזדמנות לצאת מהשגרה וליהנות ממופע ייחודי, מפעים את הלב, מעורר מחשבות ובעיקר מדהים.

ההבדל הגדול ביותר בין שני סוגי האמנויות, קסמים וטלפתיה טמון באופן ההצגה לקהל. קוסם יכול להודיע לקהל שהוא "משחק" עם דמיונם ועם מערכת אמונות המציאות שלהם, בעוד שבטלפתיה הקהל מאמין שיש לאמן החושים יכולת אמיתית לקרוא מחשבות, בלי תכסיסים ובלי טריקים.

המופע שלי משלב מנטליזם וקסמים והקהל לוקח חלק פעיל בכל שלב. תדהמה, קריאות התפעלות, התרגשות, פחד וצחוק הם  רק חלק קטן מערב המופלא שלא תשכחו עוד זמן רב אחרי שיסתיים.

הגעתם למופע קסמים ויצאתם עם חשיבה פילוסופית על החיים

טלפתיה היא בדיוק מה שהמונח אומר: יכולת לקרוא מחשבות. שלא בדומה לקסמים הרגילים עם קלפים, טריקים של זריזות ידיים או שיטות מיוחדות של שליטה בחפצים, זהו ידע אמנותי מסוגנן שאי אפשר להסביר אותו.

ואתם יודעים מה? חלק גדול מההנאה מהמופע הוא לא להבין. פשוט להניח לעצמכם ליהנות מחוויה קסומה, לקוות שתיבחרו להשתתף במופע, ולהבין שיש דברים נשגבים מעוררי מחשבה, שכיף לחוות אותם.

אבל בואו נשים את הקלפים על השולחן

אתם יודעים שכוחות על קיימים בחוברות הקומיקס ואצל הארי פוטר, אלא שכשאתם נכנסים למופע של איתי התופעה אתם משאירים בחוץ את ההיגיון, החשיבה המפוכחת, והאמונות (המקובעות?) שליוו אתכם כל חייכם.

למשך רגעים ארוכים, תנו לעצמכם ליהנות מהמחשבה, שאולי יש משהו שאתם לא מבינים, שאולי באמת אפשר לקרוא מחשבות, ושאולי באמת יש דבר כזה שנקרא כוחות על. כי זה חלק מהקסם. להאמין במשהו שהמוח עושה הכול כדי שלא תאמינו בו.

אז למה לכם להגיע למופע של אמן טלפתיה

כי אתם נמשכים לעולם הקסמים. כי יצאתם כבר למספיק סרטים, וביליתם חופשות מדהימות, ויצאתם ליותר מופעי סטנד אפ או הופעות מוסיקליות מכפי שאתם יכולים לזכור, ועכשיו אתם רוצים לראות מופע שיסחף אתכם, יוציא מכם קריאות 'וואו', יעורר אתכם לחשוב על היבטים בחיים שאתם לא מצליחים להבין, יצחיק אתכם וידריך אתכם בעולם קסום.

מופע טלפתיה משלב חלקים של ניבוי תוצאות, קריאת מחשבות, הנעת חפצים בכוח המחשבה, הימורים, ובעיקר שפע של מסתורין. המופע של איתי התופעה כולל קריאת שפת גוף, זריזות ידיים, סוגסטיה, פסיכולוגיה, דמיון מודרך, והנאה ממפגש מצחיק, מרגש ומטלטל חושים.

יצירת קשר מהירה

גלילה לראש העמוד