מגלה מחשבות

 

מגיל שבע, כשההורים שלו עברו תאונה שריסקה להם את החיים והפכה אותו לקוסם, איתי לא מפסיק להשתמש בקסמים כדי לשעשע, לשנות לאנשים את התפיסות שלהם לגבי המציאות, ולפעמים גם סתם ככה, כדי לשפר את החיים.

הטריקים שהוא מבצע על הבמות הם שהעניקו לו את השם 'איתי התופעה', אך למרות ההופעות המדהימות שלו, חשוב לו להבין שקסמים אפשריים רק משום שהמוח שלכם לא יכול לבצע ריבוי משימות.

SPOILER ALERT: תפסיקו לקרוא אלא אם כן אתם באמת רוצים לדעת איך קסמים עובדים

הטריק שלי לגילוי מחשבות מסתמך על יצירת עמימות שנפתרת בצורה שאינה נכונה. אני קורא את שפת הגוף שלכם כדי לגלות את המחשבות שלכם. עניין של מיומנות, ואימונים, אימונים, אימונים. התכסיס של כל מגלה מחשבות הוא להצדיק את מה שנראה כפעולה לא טבעית. טקטיקה שמתייחסת למונח שאני מכנה: "תנועה עם מטרה".

הקסם פועל משום שהמוח שלנו מסווג אוטומטית את תנועות האנשים באמצעות פרשנות כוונותיהם. אנחנו רואים מישהו מסדר את משקפיו במעלה גשר האף שלו ומניחים שהמשקפיים החליקו. אבל קוסם משתמש באותה תנועה על מנת להסתיר משהו בפה שלו.

מה שלכם נשמע כפעולה מעורפלת מהיסוד, עבורי זה יום עבודה פשוט

כדי להבין איך קסמים עובדים חשוב להבין שהמוח שלכם לא יכול להעלות על הדעת פעולה שיש בה שתי מטרות בו זמנית.

אז כל מה שצריך לעשות זה להטות את התפיסה שלכם לטובת פרשנות אחת. היד תופסת אבק שעף באוויר, והיד השנייה מחדירה דרך האוזן גרגר שעועית שיוצא דרך העין. פשוט וקל.

תשכחו מכוחות האופל. אנחנו במאה העשרים ואחת

מגלה מחשבות נוקט בעמימות קסומה לתחושת המגע עם הטריק המפורסם שלו שנקרא "קריאת מחשבות". אבל אל תטעו. לא מדובר בכוחות אופל או בכישופים שהיו עניין שבשגרה לאנשים שחיו בימי הביניים. זוהי פשוט מיומנות שמתבוננת היטב על תנועות הגוף שלכם על מנת לספר אחרת לגמרי את הסיפור שלכם.

הטריק עובד רק כי לאחר שקראתי את התנועות ואת שפת הגוף שלכם, אתם לא יודעים שכבר החלפתי גימיק אחד בגימיק אחר לחלוטין, והגוף שלכם הוא שתרם לקסם. המוח שלכם מורה לגוף שלכם לבצע תנועות מסוימות, והיישום המעשי של עיקרון קריאת המחשבות טמון בתחום היכולת של קוסם לגלות את מה שלא נאמר במפורש.

בשורה התחתונה: אתם יכולים לחשוב על קריאת מחשבות כמו על מדע קוגניטיבי

מגלה מחשבות מניח שכמה מעשים קסומים מסתמכים על אשליות מעורפלות המנצלות את חוקי הראייה שלכם. באופן ברור יותר, עקרון קריאת המחשבות מבוסס על הקביעה כי מערכת התנועות של הגוף מעידה עליכם הרבה יותר מכפי שאתם יודעים.

המטרה במופע של איתי התופעה היא לעשות שמח, להתבדר, לצחוק, להתפעם, לחשוב מחדש על מה שמגיל אפס לימדו אתכם שהוא בלתי אפשרי. זה הזמן להניח את הדאגות, את החשיבה בסגנון "יכול או לא יכול להיות", וליהנות מהבלתי אפשרי.

יצירת קשר מהירה

גלילה לראש העמוד