מנטליסט

מופע הקסמים של איתי התופעה לא מותיר אף אדם בקהל אדיש. איתי הוא מנטליסט שיודע איך לתקשר היטב עם הקהל שלו, כלומר עם כל סוגי הקהלים, אנשים שכבר ראו מופע קסמים אחד או שניים בחייהם ומחאו כפיים בנימוס, ועד לספקנים הגדולים ביותר שמגיעים למופע רק כדי "להוכיח" שהם יודעים בדיוק איך ולמה בוצע הקסם.

אלא שתקשורת המבוססת על החושים היא אמנות מורכבת והיא מהווה את עיקר המופע. מנטליסט שמתקשר בצורה נכונה עם הקהל, יוצר מופע מרגש ומקסים, הכולל טלפתיה, קריאת מחשבות והפתעות רבות נוספות המבוססות על כישרון, ידע, קסם אישי וקסם של מופעים מרהיבים שלא ראיתם אף פעם.

זהו מופע מטלטל חושים שיגרום לכם לחשוב מחדש על כל מה שחשבתם עד היום שהוא אמיתי, הגיוני ונכון.

 

לפעמים האמת הופכת לשולית

מנטליסט הוא איש מקצוע שיוצר מופע שמבוסס על אחיזת עיניים, זריזות ידיים והתנהלות "ליד" האמת. אנשים מגיעים למופע כשהם מחזיקים במערכת אמונות מבוססות ומושרשות היטב.

הם יודעים שהמחשבות שלהם פרטיות וכמוסות ושאף אחד לעולם לא יכול לנחש אותן, הם מאמינים שהם רואים רק את מה שמולם או בסביבתם, ושאם משהו הוא בלתי אפשרי לביצוע, כנראה שלא ניתן לבצע אותו.

ואז הם מגיעים למופע של איתי התופעה. כבר בדקות הראשונות של המופע, הם מתחילים לפקפק באמונותיהם, והדחף הראשון שלהם הוא למצוא הסברים הגיוניים למה שלא יתכן שהם רואים. עם התוצאה הסופית של המופע, הם מבינים שיש דברים בחיים שאולי לא ניתנים להסבר.

ואתם יודעים מה? אולי מוטב שלא תדעו את ההסבר, כי אולי יותר כיף לא לדעת, ואולי רק לפעמים האמת הופכת לשולית.

 

כן. מנטליסט יוצר אשליות שהוא עושה את הבלתי אפשרי

התחושה המתקבלת מהצפייה במנטליסט היא שהבלתי ייאמן מתרחש לנגד עיניכם. אתם חוזים בעל-טבעי, למרות שאם ישאלו אתכם מה זה, לא תדעו להגיד בדיוק, רק תגמגמו שזה משהו שאי אפשר להבין או להסביר. האמונות הכי חזקות שלכם מתערערות, לפחות למשך שעה או שעתיים, ובכל זאת, אתם נפעמים, נרגשים, ורוצים לראות עוד ועוד.

מנעד הרגשות הזה מתאפשר כי מנטליסט לא יוצר מיצגים שמטרתם להזיק או לפגוע בכם. להיפך. זהו סוג של מערכת אחיזת עיניים המבוססת על המטרה לעורר את רגש הפליאה שלכם ולגרות אתכם לחשוב שאולי מה שהאמנתם עד היום שהוא אמיתי, יכול אולי להיות אפשרי גם בדרכים אחרות.

 

ואז בא איתי התופעה

כי החיים מורכבים ושגרתיים וצפויים וידועים. כמעט כל צעד שאנחנו עושים או משפט שאנחנו אומרים, ותשובה שאנחנו מקבלים, צפויים וידועים. אין למה לצפות וכמעט שאין ממה להתרגש.

ואז בא המנטליסט הזה, שנקרא איתי התופעה, ומעורר אתכם להתחיל לחשוב מחדש על מה שהאמנתם בכל ליבכם כשייתם ילדים: שיש בעולם קסמים!

יצירת קשר מהירה

גלילה לראש העמוד