קוסם

קוסם הוא אמן זריזות ידיים שמסוגל לחשוף ולהעלים חפצים ממש לנגד עינכם. איך זה אפשרי, אתם שואלים את עצמכם? אחרי הכול, יש לכם הבנה די טובה של האופן שבו חפצים מתנהגים, ואתם יודעים, מניסיון, שאובייקטים לא יכולים פשוט לנוע או להיעלם באוויר מעצמם, אבל זה בדיוק מה שאתם רואים במופע קסמים.

קוסם הוא איש מקצוע שמבדר את הקהל באמצעות ביצוע תרגילי קסמים, אפקטים או אשליות. מיצגים אלו נראים בלתי אפשריים או על טבעיים לקהל, והקוסם לומד את התרגילים הקסומים האלו באמצעות תרגול חוזר ונשנה, לעתים במשך מאות שעות, עד להשגת תוצאה מושלמת.

 

תופעה מעוררת פליאה. בכל מקום ובכל זמן

המופע שלי מתאים לאירועים ומסיבות בכל מקום, כולל ימי הולדת למבוגרים, אירועים עסקיים, חתונות, וגם מופעים שאני מבצע באולמות ענקיים, כולל מועדונים גדולים ואולמות ענק.

זוהי אחת מצורות האמנות הוותיקות ביותר, והמופע של איתי התופעה מעורר פליאה ומדהים את הקהל באמצעות יצירת אשליות של הבלתי אפשרי.

 

קסם מאפשר לכם לחוות את הבלתי אפשרי

הוא יוצר קונפליקט בין האמונות המושרשות היטב שלכם, לבין התופעות המתגלות לנגד עיניכם. המופע משלב טכניקות פסיכולוגיות חכמות ותרגילים אינטואיטיביים המאפשרים לקהל לחוות את הפלא הקסום של הבלתי אפשרי.

מטבע הדברים, קהל הוא קבוצה של אנשים ספקנים מאוד, והם צופים בשקידה בכל פרט במופע כדי לזהות את "הטריק". יחד עם זאת, טכניקות של קוסם מבוצעות בשלמות שמושגת באמצעות תרגול וביצועים קבועים על מנת לעמוד בבדיקות המחמירות ביותר.

אני משתמש באשליות חזותיות וחושיות, כולל אשליות קוגניטיביות, באמצעות מניפולציה על הזיכרון, ההיגיון והסחת תשומת הלב.

 

אמנות על חושית, טלפתיה וקסמים

המקור למילה "magic" הוא במילה היוונית שפירושה מאגיה. מונח זה כולל יכולות כישוף, כוחות על טבעיים ומסתורין. המילה הגיע מפרס העתיקה, שם הכינוי לכמרים היה "מאגוי", היות והם עסקו בטקסים דתיים שונים שהעניקו להם (לכאורה) כוחות על טבעיים.

פעלולים שונים מהווים היום את הבסיס למופע קסמים מודרני, שמבוסס על פעלולים שבוצעו לאורך ההיסטוריה על ידי גדולי הקסמים, שקיימו מופעי מיצגים של אשליות. איתי התופעה לקח את ההיסטוריה של הקסמים כמה צעדים קדימה, ופיתח מופע מרהיב שלא דומה לשום מופע שראיתם.

 

סוגי קסמים

קסמים מתחלקים למספר סוגים, הכוללים בין היתר:

 

שינוי כל מה שחשבתם עד היום שאפשרי

קוסם לוקח מצב נתון אחד והופך אותו למצב נתון אחר לגמרי.

 

יצירת יש מאין

לייצר משהו חדש לגמרי ממשהו (שחשבתם) שאתם רואים או מרגישים.

 

סיכונים מרגשים

במהלך המופע תחשבו שאני (או אתם) חשופים למצב מסוכן, ונשימתכם תיעצר, עד לתוצאה הסופית המפתיעה והמדהימה.

 

קריאת מחשבות

חלק מהמופע עוסק בניבוי וקריאת מחשבות של משתתפים מהקהל.

 

כמובן שזוהי טעימה בלבד על קצה המזלג, ויכולות של קוסם הן בלתי נדלות. באמצעות קסם אחד, למשל, אני משלב מספר תחומים מעולם הקסמים ויוצר מופע שמגרה את גבולות הדמיון, החשיבה וערעור על האמונות בהן החזקתם במשך כל חייכם.

יצירת קשר מהירה

גלילה לראש העמוד