קריאת מחשבות

 

במופע של איתי התופעה תראו קסמים מדהימים רבים, אך מאמר זה מתמקד בחלק של המופע, העוסק בקריאת מחשבות. ולא. זה ממש לא משהו בסגנון "תחשוב על מספר… נכון שחשבת על חמש?"

זה משהו שעוד לא ראיתם, וגם אם אתם הספקנים הכי נחושים בעולם, תצאו מהמופע עם שאלות רבות. במאמר הזה נסביר את האופן בו השיטה עובדת, אבל נשמור הרבה מסתורין, כך שיהיה לכם למה לצפות.

 

הקהל מקבל אשליה של מחשבה מתמשכת

הקוסם מוביל מתנדבים מהקהל במיתרי הדמיון שלהם למקומות שמנדבים לו מידע דרך שפת הגוף שלהם.

זוהי שיטה שמעניקה למתנדבים את האשליה שיש מחשבה מתמשכת והיא שימושית במיוחד באמנות קריאת מחשבות. בתום המופע, ולאחר קריאות התדהמה מכל מקום באולם, אתם מתחילים לתהות איך תוכלו להשתמש בשיטה הזאת בחייכם, על מנת להתמודד טוב יותר עם אנשים ומצבים ביומיום.

אך זוהי רק שיטה אחת מתוך שיטות רבות. לדוגמא, לפעמים הקוסם נוקט בשיטת איסוף מידע לפני המופע, וחושף אותו במהלך המופע, בצורה שנראית כאילו היא אפשרית רק באמצעות קריאת מחשבות.

 

יש מאות שיטות, לא, יש אלפי שיטות לקרוא מחשבות

חלקן נובעות מאימונים שנמשכים לעתים שנים, חלקן נובעות מהונאה נפשית של תודעה רדומה, וחלקן נובעות מקסמים. אמיתיים או מזויפים. מה שיפה זה שלא תדעו ושבמהלך המופע תבינו שהצורך בידיעה ברורה הופך לשולי.

ברוב המקרים, קריאת מחשבות מושגת עם ריכוז, תרגול, הסחת דעת, זוויות תאורה, ולפעמים כתוצאה מהסתברות מתמטית פשוטה. איתי התופעה עובד על אמנות זו כבר לפחות שני עשורים, והתוצאה היא תצוגה מדהימה של כוח ההתמדה.

 

ללכת נגד כל מה שאתם מאמינים בו

האמצעים להשגת הנסים לכאורה האלו מוחזקים בידי הקוסם, ואתם מתבקשים להתרווח, לקוות שתתבקשו להיות חלק מהמופע, או להיפך, לקוות שאיתי לא יבחין דווקא בכם, ולהסכים לשחרר את כל האמונות המושרשות היטב שלכם.

קריאת מחשבות, שנקראת גם מנטליזם, מלמדת אתכם את אחד הדברים החשובים בחיים: לדעת היכן לחפש, ומה לא לשאול. אתם מוזמנים להיכנס לעולם האשליות, העולם שבו מה שאתם מאמינים בו, אינו תמיד ברור מאליו כפי שנדמה לכם, ומה שאכן נראה ברור לחלוטין, מתגלה כאשליה. המופע של איתי התופעה משחק עם התודעה שלכם באמצעות ערפול החשיבה.

 

בשורה התחתונה: מופע שכולו יכולת שכנוע

זהו מופע מרתק שמשלב חוויות מרתקות של שליטה לצד איבוד שליטה, והיבטים אותם תסבירו לעצמכם (אם אתם כאלה שמוכרחים להסביר כל דבר), כ"על טבעי", אפילו אם אתם לא בדיוק יודעים מה אומרות צמד המילים האלו.

אתם מוזמנים ליהנות ממופע שלם של מצבים מצחיקים ומדהימים שלא תוכלו להסביר, ולהיחשף לכוח האמיתי של הדמיון והתודעה. בואו להבין מהו הכוח האמיתי של המילים וכמה עצומה היא יכולת השכנוע.

יצירת קשר מהירה

גלילה לראש העמוד