רעיונות לערב גיבוש

אם אתם מחפשים רעיונות לערב גיבוש, וכבר לקחתם את העובדים שלכם לכל מופעי הסטנדאפ האפשריים, ובזאפה לא נשארו הופעות שלא ראיתם, למה שלא תחזרו אל הבסיס, אל הילדות, אם תרצו, ותזמינו אמן חושים שיסעיר את רגשותיכם, יפעיל מחדש את תודעתכם ויגרום לכם לא רק לתדהמה עצומה אלא גם לחשיבה מחדש על כל מערכת האמונות שלכם. כי כן. קוסם? לא לילדים בלבד.

הקוסם ואמן החושים איתי התופעה מעניק חוויה מדהימה, משעשעת ומעוררת חשיבה מחודשת על תפיסת המציאות כפי שהכרנו אותה עד היום. כשמנהלים ועובדים מחפשים רעיונות לערב גיבוש, הם מחפשים פעילות שתתרום להם בתחום העבודה ותשפר את היחסים בין העובדים לבין עצמם, ובינם לבין האהבה, וזה בדיוק מה שתקבלו במופע.

ריגוש, תדהמה ומתח

בין קריאות ההתפעלות, המתח ופרצי הצחוק של הקהל, איתי התופעה מגיש הופעה המאופיינת בחדות אבחנה, הומור, רגעים מהחיים שכולנו מכירים אבל מקבלים הזדמנות לחשוב עליהם מחדש, ופליאה על ניצחון הקסם את כוח המשיכה או את מערכת ההיגיון כולה. הבלתי אפשרי אכן מתרחש לנגד עיניכם על הבמה.

במהלך המופע שנמשך כשעה וחצי, איתי גורם למשתתפים מהקהל לבצע פעולות אותן לא האמינו שהם מסוגלים לבצע, והוא מכריז בקלות בלתי נתפסת, נבואות שמתגשמות מבלי שיהיה להן הסבר הגיוני או אפילו רמז לאופן שבו הוא הצליח לקרוא את מחשבותיהם.

התוצאה היא חשיפה רגשית שמטלטלת גם את הספקנים שהגיעו מוכנים היטב. כי לפלא של עולם הקסם אין ולא צריך להיות הסבר. המטרה היא להתמסר, להתמכר ולצחוק ללא שליטה.

ילדים לא יבינו ומבוגרים לא ישכחו

איתי התופעה מתאים את המופע שלו לסוג הקהל בפניו הוא מופיע. כך שאם אין לכם רעיונות לערב גיבוש, ויש לכם חמישים, מאה או אפילו מאתיים עובדים, מצאתם את מסמר הערב שלכם. הצוות שלכם כבר לא יתפקד אותו דבר לאחר המופע האיכותי, ולא תוכלו לחכות לערב הגיבוש הבא כדי להזמין אותו שוב.

במהלך המופע איתי מפעיל קבוצות קטנות ומבצע תרגילים של זריזות ידיים אך אחיזת עיניים, טריקים של קריאת מחשבות וקירוב לבבות, והרבה מאוד שבירת קרח בין אנשי צוות שזקוקים לחיבור מחדש ובין ההנהלה לבין העובדים, שמקבלים הזדמנות, ולו לערב אחד, להשתחרר מכבלי ה'מותר' וה'אסור', ה'נכון' ו'לא נכון', וה'הגיוני' ו'לא הגיוני בכלל'.

אז מה תקבלו במופע של איתי התופעה

הערב כולו מוקדש לחופש, חוסר משקל וביצועים שהמציאות, מבחינתם, היא המלצה בלבד. בין היתר, זה מה שמחכה לכם בערב הגיבוש הקרוב שלכם:

  • אופן הגשה מקסים, כישרון, רגישות ושפע כאריזמה של אמן חושים שחודר לתודעתכם ומסעיר את חושיכם.
  • שנינות, הומור ורגעים מפתיעים.
  • הופעה מקורית שלא תראו אצל שום קוסם, הצגה שמרתקת את הקהל במשך כל הערב, קריאת מחשבות ברמה בלתי אפשרית, וסיום מדהים.
  • הדמיון, שלא תטעו, עולה על כל מציאות ואתם הולכים להיות מופתעים יותר מכפי שהאמנתם. בסיום ערב הגיבוש תחזרו הביתה כשאתם חושבים מחדש על מערכת האמונות שלכם, שעד היום אחזתם בה כל כך חזק.
  • ערב מקסים ומרתק בהשתתפות פעילה של הקהל לאורך כל המופע, שהוא מורכב וייחודי בזכות האישיות כובשת הלבבות של איתי.

בשורה התחתונה, אם יש לכם ערב גיבוש בקרוב, ואתם רוצים עובדים שיבואו למחרת לעבודה עם חיוך ענק על הפנים, הזמינו את המופע של איתי התופעה. הקסם מומלץ!

יצירת קשר מהירה

גלילה לראש העמוד